Kurumsal Çözümler

İhtiyaca özgü kurumsal yazılım

  • Tamamen size özel bir yazılım çözümü talep ettiğinizde satıcıdan bu isteğinizin maliyetleri çok yükselteceği, hazır çözümlerden birini tercih etmenizin daha uygun olacağı yanıtını alabilirsiniz.

  • Yüksek bir bedel ödeyerek satın aldığınız bir paket programdan verim alamayabilir, işleri daha da zorlaştırdığı için kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.

  • İhtiyacınız olmayan ek fonksiyonlarından dolayı bir paket programa fazladan para ödersiniz.

  • Büyük ölçekli yazılım şirketlerinin devasa lisans, kurulum ve danışmanlık ücretleri yüzünden ucuz ama vasat yazılım çözümleriyle yetinmek zorunda kalabilirsiniz.

Marka bilinirliğini artırmak, uluslararası piyasalarda rekabet avantajı sağlamak ya da özel projeler geliştirmek isteyen şirketler, ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri arayışı içindedir. Kurumsal imajı korumak, çalışanlar arası bilgi paylaşımı sağlamak ya da müşterilere daha kolay ulaşmak gibi ortak amaçların haricinde her şirketin kendine özgü ihtiyaçları bulunmaktadır. Dijital Bilişim, tüm bunları dikkate alarak ihtiyaca özel çözümler geliştirme konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip Dijital Bilişim, şirketlere özel yazılım çözümleri geliştirirken sağlam bir teknolojik altyapının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan profesyonel tasarım hizmeti sunmaktadır. Bir web projesi sıfırdan geliştirilebilir ya da hazır bir çözüm şirketin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilebilir; ancak her iki durumda da Dijital Bilişim, belirlenen bütçelere ve beklenilen işlevselliğe uygun projeleri hazırlama garantisi vermektedir.

 

 

Hazırladığımız bazı projeler

PERA  FILM GmbH 03, Haziran 2008 yılında Turk filmlerinin Avrupa dağıtımcısı olarak kurulmuştur. Türkiye’deki en büyük  yapım şirketi olan, sadece sinema dünyasında değil , aynı zamanda TV kanallarında da çok ses getiren projlere imza atan PANA Film’in ortaklarından  Mehmet  Canpolat tarafından kurulmuştur. PERA Film bu güne kadar başka dağıtım firmaları ile ortak çalışma yürüterek sektörde yer almış olmakla birlikte ,2009 yılında bünyesine Sektörde uzun yıllardır hizmet eden Nermin Tutal’ın katılımıyla  sadece Turk filmlerinin  Avrupa dağıtımını yapmakla kalmayıp, bir çok ülkenin filmlerinin dünya satış haklarını  da potföyünde toplamaya başlamıştır. Ayrıca prodüksiyon bölümünde Türkiye' nin önde gelen senarist, yönetmen, oyuncu ve teknik ekipleriyle işbirliği yapılmakta, çalışmalarda uluslararası kaliteyi ön planda tutulmaktadır. Kurtlar Vadisi firmanın en popüler yapımlarından biridir..

Firmanın dağıtımını yaptığı film, dizi ve DVD ler ile ilgili tanıtımını yaptığı web sitesi firmamız tarafından hazırlanmıştır. Gelişmiş bir içerik yönetim sistemi ile içeriğin ve güncellenmesi, aynı zamanda video fragman, resim albümü, basın kiti vb dökümanların yayınlanıp dağıtımının sağlandığı çalışmamız  2010 yılında tamamlanmış olmakla birlikte mevcut sitenin geliştirilmesi ve güncellenmesi , eposta sunucusu, web barındırma ve alanadı tescili konusunda desteğimiz sürmektedir.

Firma için dağıtımını üstlendiği filmlerin, avrupa çapında ülke, şehir, sinama salonu bazında dağıtımının sağlanması ve takibinin yapılması, değişik dil ve alt yazılı versiyonların takibi ve ilgili muhasebe kayıtlarını tutan yazılım projesi hazırladık.

 

Voyage Grubu, temel ilke edindiği yüksek standartlı kaliteli hizmeti, güvenilir ve yenilikçi yaklaşımına markalaşma ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma misyonunu da ekleyerek sektörde lider turizm grubu olarak hizmet veriyor. Yurt içinde anlaşmalı binin üzerinde otel ve tatil köyü, yurt dışında yaklaşık 60 destinasyonu kapsayan kaliteli tur paketlerine sahip grup, ayrıca yurt içi kültür turları, şirketlere özel hizmetler, uçak bileti, araç kiralama gibi birçok hizmeti de misafirlerine sunuyor.

Firmaya, Eğitim Danışmanı Mehmet Gürsoy tarafından verilen kişisel gelişim eğitimlerine destek uygulama olarak tüm çalışanların web tabanlı bir arayüzden kendilerine ait kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapıp; kendilerini, yöneticilerini ve çalışanlarını çeşitli soru ve puanlama yöntemleri ile değerlendirebileceği bir yazılım hazırladık. Eğitmen ve İK tarafından raporlanabilen bu anket çalışması değişik lokasyonlarda çalışan personelin ankete katılımı ve toplanan verilerin hızlı bir şekilde analiz edilmesini sağladı. 

Mare Motivasyon 2001 yılından bu yana kurumsal tiyatro gösterileri, takım oluşturma ve motivasyon etkinlikleri, eğitim filmleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Profesyonel eğitmen ve akademisyen kadrosuyla müşterilerine özel olarak tasarladığı Takım Olmak, Müzakere Teknikleri, Satış Pazarlama, İletişim ve Sunum Becerileri ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan alanlarda eğitimler veriyor.

Firmanın Garanti Bankasına özel olarak hazırladığı Garanti ve Ben, 4 Mevsim Buluşmaları etkinlikleri kapsamında, Türkiye'nin çeşitli illerinde yapılan etkinlilerinde kullanılmak üzere sahnede sunucu tarafından yönetilen etkinlikte katılımcıların bilgisayar destekli olarak yarışabileceği oyunu yazılımları hazırladık.

Grontmij, 9,000'e yakın çalışanıyla Avrupa'nın üçüncü büyük mühendislik ve danışmanlık firmasıdır. Danışmanlık, tasarım, mühendislik ve proje yönetimi konularında hizmet veren Grontmij, bu konularda her ülkede en başarılı yerel hizmet sağlayıcı olmayı amaçlar. Çevre, su, enerji, bina, endüstri ve ulaşım sektörlerinde geniş çaplı hizmet veren Grontmij, müşterilerine değer yaratmaya odaklanmıştır. Grontmij Türkiye’nin ana hedefi, uzmanlık alanları olan mühendislik ve danışmanlık konularında özel sektöre ve kamu sektörüne hizmet sunmak ve uluslararası kuruluşlar tarafından finanse edilen projeleri uygulamaktır.

Firmanın Avrupa Birliği desteğiyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı için yürüttüğü; Organik Uçucu Bileşen Emisyonlarının kontrolü ve Ozon kirliliğinin azaltılarak Çevre ve İnsan sağlığının korunmasına ilişkin proje kapsamında. Türkiye'nin tüm illerinden, petrol, boya ve solvent üreten, satan veya tüketen yaklaşık 100.000 i aşkın firma ya da tesisin VOC kullanımlarına ilişkin verilerin firmalar tarafından online olarak girilebildiği ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çalışanları tarafından analiz edilip raporlanabildiği yazılım hazırlanmıştır.