Content Management

İçerik Yönetimi

Teknoloji dünyası, altyapılar ve servislerin büyük bir hızla değiştiği günümüzde, teknolojik alt yapı ile ilgili bir sorun telafi edilmesi güç sonuçlar doğurmaktadır. Uzman personel eksikliği yada iş yükü sebebi ile yaşanabilecek sorunların çözümü doğrultusunda web sitenizin teknik altyapısını, içeriğinin güncellenmesini, mail altyapınız, domain ve hosting hizmetlerini tümüyle takip ediyoruz. Web sitenizin kesintisiz, güncel, sağlıklı kalması için , içeriğinizi yönetiyor, teknolojik yenilikleri takip ediyor ve nasıl kullanabileceğinizi de planlayarak size öneriyoruz.

Web sitenizi hem ziyaretçileriniz, hem de arama motorları tarafından daha ilgi çekici hale getirmenin en etkin yolu içeriğinizi güncel tutmaktır. Bunun için belli bir plan dahilinde güncelleme işini bize devrederek kendi işinize odaklanabilirsiniz.

Google reklam maliyetlerinin sitenizin kalitesine ve reklam içeriğinin site ile uyumuna bağlı olduğunu biliyor musunuz? İçerik Yönetimi hizmetimize dahil olarak reklam  kampanyalarınız ve Arama motorlarına yönelik olarak gerekli optimizasyonları hizmetimiz kapsamında yapıyoruz.