Hosting

Yer Sağlayıcı

Faaliyet Belgesi

  
Belge No:YS - 2219

Web Hosting

Performansınız, güvenliğiniz, teknik sorunlarınız çözümsüz değildir. Türkiye lokasyonlu veri merkezlerinde bulunan yüksek kapasiteli sunucularını kullanarak, donanım ve yüksek performanslı hizmetlere yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. Sistemlerimiz 7/24 izlenmektedir ve bir problem durumunda en kısa sürede soruna müdahale etmektedir. Dijital Bilişim, 2005 Yılından bu yana Türkiye ve yurtdışı lokasyonlu sistemleri ile güvenli, hızlı ve kesintisiz barındırma sağlamaktadır.

Uygun fiyatlandırma, Limitsiz kaynaklar, sonra ekstra ücret yok!
Hizmet paketlerimiz sonraki zamanlarda başka hiçbir ekstra ödeme yapmamanız için limitsiz kaynaklarla tasarlandı. Bu şekilde siz büyürken kaynaklarınız her zaman size yeter olacak. Verdiğimiz hizmete güveniyoruz ve sizinle uzun yıllar çalışmak istiyoruz. Ama yinede geri ödeme garantimiz tam 15 gün. 15 gün boyunca satın aldığınız web hosting hizmetini hiç bir mazeret belirtmeksizin iptal edebilirsiniz. Ödemeniz aynen geri iade edilecektir.

Veri merkezi.
Dijital Bilişim İnternet Servis Sağlayıcı  Çizgi Telekom Firmasının İş Ortağıdır. İstanbul'da bağımsız binasında hizmet vermekte olan Veri Merkezi ile İnternet çözümleri için son derece güvenli Uluslararası standartlarda güvenilir altyapılar sunulmaktadır. Üç farklı taşıyıcıyla sağlanmış 10 Gbit hızında aktif fiber bağlantı, yedekli iklimlendirme, jeneratör, ups ve aktif network cihazlarıyla Tier 2+ yapının desteklendiği Istanbul Veri Merkezi, %99.74 kesintisiz çalışma süresini garantilemektedir.

Çevreye duyarlı altyapı.
Veri merkezinin enerji kaynağı özellikle yeşil enerji üretimi yapan bir üreticiden sağlanmaktadır. Kullanılan donanımlar enerji tasarruflu tercih edilmiştir. iklimlendirme sistemleri en verimli çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

bedijital 

  adresini kullanarak hosting hizmetimizden yararlanabilirsiniz.