Çözüm Ortaklarımız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak için farklı sektörlerden ortaklarla çalışıyoruz. Konularında uzman içerik ortaklarımız ve danışmanlarımız ile projelerimizi hazırlıyor, teknik hizmet sağlayıcıları ile altyapımızı geliştiriyor ve uzman satış kanallarımız ile ulusal ve uluslararası pazara erişiyoruz.

En iyilerle çalışıyoruz!

Marvel Comics için çizim yapan sanatçılarımızdan, Skywalker Sound Orkestrasına kadar her zaman en iyilerle çalışarak tüm içeriklerimizde en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

HRİKa Çözümler, ("Harika Çözümler" olarak okunur) 1 Ağustos 2008'de kurulurken ana iş dalını "ciddi oyunlar geliştirmek" olarak belirleyen ilk Türk firmasıdır. 2009'da piyasaya sürülen ilk eğitim oyunundan itibaren bugüne kadar toplam 29 uluslararası başarıya imza attı.

Ciddi oyunların yanı sıra, işe giriş oryantasyon oyunları gibi sınıf içi ve sınıf dışı etkinlikler, eğitim ve tanıtım videoları, çizgi animasyon, kullanıcı arayüzleri, sosyal paylaşım siteleri, mikro siteler, eğlenceli oyunlar ve veritabanı uygulamaları geliştirme gibi diğer hizmetlerle beraber müşterilere "A" Kalite çözümler sunmaktadır.

Detaylı bilgi için web sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Enerji dünya gündeminin birinci sırasını iştigal etmekte, artan Dünya nüfusu ve yakın gelecekte tükenmesi beklenen enerji kaynakları sorunu küresel boyutta değerlendirilmesi gereken bir sorun olarak nitelendirilmektedir. Bu bağlamda yinelenebilir enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanımını sağlayacak teknolojiler geliştirmek ve düşük maliyet avantajlarını yaygınlaştırmak üzere sistem kurmak, danışmanlık yapmak, uygulamaları geliştirmek amacıyla 2013 yılında İrlanda merkezli kurulan 4S3Energy Ldt. yenilikçi ve son teknoloji ürünleriyle yerli üretim ve ihracata destek sağlamakta, temiz ve yinelenebilir enerji çözümleriyle tüketicilere ekonomik enerji çözümleri sunmaktadır.

Detaylı bilgi için web sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Stratejik Ortaklarımız

Ata Bilgisayar, TR

MAVI Interactive, US

OSP Group, UK

Şuuridol, TR

Çözüm Ortaklarımız